در باره ما

در باره ما

وبسایت اِم جِی فتو در خرداد نود و شش با هدف اراِیه خدمات عکاسی ارزان، حرفه ای در محل مشتری (آفیش عکاس) راه اندازی شد تا عموم مردم عزیز کشورمان بتوانند بدون نگرانی از هزینه و کیفیت از این خدمات به راحتی استفاده نمایند. 

در سال نود و هفت به منظور ارتقاء خدماتمان قالب سایت را تغییر دادیم و عکاسی تضمینی (با ضمانت بازگشت مبلغ عکاسی در صورت عدم رضایت از کیفیت) را برای نهایت مشتری مداری اعمال نمودیم چون معتقد هستیم همیشه حق با مشتریست.

هم اکنون با سالها تجربه و امکانات حرفه ای در شهر های تهران، کرج و شیراز در خدمت شما هستیم تا تعریفی نو از خدمات عکاسی در محل مشتری ( آفیش عکاس ) ارائه دهیم زیرا شما شایسته کیفیت هستید.

 

 میثم جعفری نژاد

موسس و صاحب امتیاز سایت خدمات عکاسی در محل مشتری | آفیش عکاس | اِم جِی فتو: میثم جعفری نژاد (عکاس و فیلمساز مستقل)موسس و مدیر وبسایت خدمات فیلمسازی تولید فیلم

میثم جعفری نژاد در سال 1362 در تهران متولد شد. وی اولین دوربین عکاسی خود را در تولد 4 سالگی هدیه گرفت و اولین عکس زندگیش را در همان روز ثبت کرد.

او جذب بازی کودکانه جدیدی شده بود که با گذر زمان دلباخته تر میشد و تمام پول توجیبی هایش را صرف خرید نگاتیو 110 برای اسباب بازی جادوییش میکرد.

سالها میگذشت و میثم بیشتر عاشق هنر میشد و در کنار عکاسی، تئاتر و فیلمسازی را می آموخت و تجربه میکرد.

او اولین فیلم کوتاه خود را به اسم راه رفتن در باتلاق و به مدت 24 دقیقه در 18 سالگی ساخت.

میثم جعفری نژاد به عنوان بازیگر، کارگردان، تدوینگر، تصویربردار، کالریست و عکاس در پروژه های بسیاری فعالیت کرده و هم اکنون مشغول تدوین

اولین فیلم بلند خود در مقام کارگردان به نام کیسه خروج میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت های فیلمسازی او به سایت تولید فیلم مراجعه فرمایید.

 

میثم جعفری نژاد حامی حیوانات است و هم اکنون یک سگ به اسم حنا و دو گربه نجات یافته به نامهای نونو و برفی را سرپرستی میکند.

 

وی معتقد است مطالعه به روز، دید هنری ، تجربه مستمر و پشتکار بزرگترین عوامل موفقیت یک هنرمند هستند.

 لذت خلق کردن و رضایت همیشگی مشتری ها از عکس ها بزرگترین دلیل عکاسی کردن اوست.

 

بخش هایی از بازی های میثم جعفری نژاد در فیلم ها و سریال های تلویزیون

 

شما شایسته کیفیت هستید 

تلفن ها

تهران

66355801

0912-9308378

0937-3828687

شیراز

0917-7093479

0930-1974910

سایر مطالب سایت